niedziela, 20 lutego 2011

The King's Speech

Dzisiejszy dzień był bardzo hm jakby to nazwać-  oczyszczający. W końcu po namowach matuli, które z czasem przybrały wręcz formę groźby posprzątałam swój pokój. Sprzątanie było na tyle owocne że poskutkowało pozbyciem się wielkiej torby makulatury. Po rytuale sprzątania, odkurzania oraz szeregu innych nużących, nieciekawych i w moim mniemaniu niepotrzebnych czynności przyszedł czas na rozrywkę- kino. Kino to dla mnie, jako gorliwej filmomanki  raj. Stwierdziłam nawet, że jeżeli moje próby znalezienia domu na wyspie Bali nie powiodą się to zamieszkam w kinie! Pomysł może radykalny i niekonwencjonalny ale za to jak piękny! Filmy na śniadanie, filmy na kolację. Marzenie! Wracając do moich popołudniowych zajęć, obejrzałam nareszcie ,,Jak zostać królem" - czyli Oscarowego pewniaka z rekordową liczbą nominacji. Film w pełni zasługuje na pięć gwiazdek w CJG, a Helena Boham- Carter ma Oscara w kieszeni. Polecam wszystkim którzy chcą się pośmiać, powzruszać i zobaczyć kawał dobrego kina.

English: Today was clean day. I cleand my room and now I can see flour. I threw out big bag of waste paper. After tradicional cleaning I went to cinema. Cinema is place which I realy love. It's my paradise, heaven where I wanna live in future. It could be amazing feeling when u watching movies on breakfast, on luch and on dinner. I know it is unconventional idea but when in the end I won't bulit my house on Bali Island I'll live in the cinema and I'll watch movies all time.
Ok enough dreaming I back to my afternoon. I watched The King's Speech. This movie sure will gotten a lot of Oscars. And I think Helen Boham Carter should get one. She made great role. In the end I recomended this movie for everyone whose want to watch something funny, touching and really good.                                                      Photos


And second movie which I saw today: Burtons Big fish. Such amazing stage design!


                                                               Bye Bye;*
                                                            XOXO Majowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz