piątek, 8 października 2010

Początek

Długo zabierałam się do stworzenia mojego pierwszego, w pełni ,,modowego'' bloga. Przez cały ten czas szukałam inspiracji w internecie, gazetach itp.. Na początek proszę o odrobinę wyrozumiałości co do drobnych błędów w postach i nieregularnego pisania bloga. Mam nadzieję że z biegiem czasu udoskonalę szatę graficzną i jakość postów.
A więc pierwszy wpis będzie o kolekcji Miu Miu na jesień-zimę 2010/11. Jest to kolekcja, która wzbudziła mój podziw. Podczas gdy wszyscy projektanci przygotowują kolekcję pod szczytną myśl mody lat 50 tj kobiety dojrzałej, eleganckiej i kobiecej, Miuccia Prada w swojej młodzieżowej linii ubrań przygotowuje kolekcję ubrań  w soczystych kolorach,  pełną błyszczących ozdób. Lookbook na j/z 2010/11 przywodzi mi na myśl styl zbuntowanej księżniczki. A co wy o tym myślicie?

English: A lot of time I was thought ,,How it will be when I wll have my own fashion blog?''. And now I have! My first note is about new Miu Miu collection. I love it! I think it is the best collection of a/w 2010/11! It is colorful  and sweet. Models in this lookbook look like princesses!

2 komentarze: