środa, 19 stycznia 2011

Omg! She looks like mickey mouse!

English: Now I have 9 days to winter holidays ( It is 7 school days and 46 lessons). Yeah! I have many plans. I want to met my two best friends. I didn't see them very long time. I'll go to Tropical Island near Berlin. Next I'll ski in Slovakia. Today I am very exhausted. It was very long and busy day. Looong and very bored meeting about school project. But who cares about it? I have already found such amazing topshop bag. Look like vintage. Now I realy like vintage and old school outfits and accesoriess.

9 dni do ferii!!!! A dokładnie 7 dni chodzenia do szkoły i 46 lekcji. Ferii czekam z utęsknieniem zwłaszcza iż w planach mam odwiedzenie Tropical Island oraz szusowanie po zaśnieżonych słowackich stokach. Po dzisiejszym dniu jestem totalnie wykończona. To był niesamowicie długi i męczący dzień. Ogólnie w szkółce nie było tak źle ale po lekcjach mieliśmy beznadziejne spotkanie dotyczące projektu szkolnego. Na szczęście podobno ostatnie (a trochę ich było). Ostatnio jestem oczarowana urokiem stylu vintage i po części oldschool. Dzisiaj wyczaiłam świetną torbę w internetowym sklepie Topshop'a. Absolutny vintage!
Postanowienia:
-zostać emo albo hippisem albo przynależeć do jakiejś innej kolorowej subkultury.
-przeczytać książkę.
-uciec podczas wycieczki do Londynu,---> przyjąć posadę na zmywaku jakąś,---> zamieszkać w Londonie, --->kupować ciuchy w Topshopie.

My sweet vintage must have!: